Pierwszy Drużyna Europy w Pucharze Świata w Rosji to Polska

Polska i Kolumbia, które przegrały w pierwszej rundzie, doprowadziły do ​​bezpośredniej konfrontacji. Ponieważ Japończycy i Senegalczycy z tej grupy mają łącznie 4 punkty, drużyna, która przegrała mecz zostanie wyeliminowana wcześniej.

Istnieją zupełnie inne zespoły z udziałem Jamesa Rodrígueza. Transformacja Jamesa Rodrigueza była bardzo udana w Bayern. Teraz zawodnik, który ma na sobie 10-tyKoszulki Piłkarskie, jest bardzo trudny do zdobycia piłki pod presją. To po prostu mistrz rytmu zespołu. Jeśli ma określoną przestrzeń, może stworzyć doskonałą okazję. Podobnie jak przełom dzisiejszego trzeciego wyniku. Sprawiło, że fani, którzy nosiliKoszulka MŚ 2018 Kolumbiabyli podekscytowani.

Pod koniec meczu Polska przegrała 0-3 z Kolumbią. Ponieważ rozstawione zespoły zdobyły 0 punktów straty w serii, Polska stała się pierwszą drużyną z Europy w tym Pucharze Świata i drużynie początkowej. Po wygranej grze, Kolumbia odzyska inicjatywę. W finale zmierzą się z Senegalem. Jeśli Kolumbia wygra mecz, zapewni to awans. Jeśli remis i Japonia przegrają z Polską, będzie mógł również awansować.