Tragiczna bitwa grupy F

W rzeczywistości żółta siła szwedzkiego zespołuKoszulki Piłkarskiejest niedoszacowana. Szwecja jest największym krajem w Europie Północnej i reprezentuje nordycką piłkę nożną, która ma dziesiątki milionów mieszkańców. Dziedzictwo piłki nożnej jest również wystarczająco duże. W latach 50. i 60. XX wieku znaleźli się Milan Trzej Muszkieterowie i 58 zdobywców Pucharów Świata. W latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku w Szwecji Brolin, Larsson, był trzecim w rankingu w 1994 roku.

Chociaż nie było Ibrahimovića w Pucharze Świata, szwedzka drużyna powróciła do tradycji piłkarskich sił skandynawskich. Grupa graczy, którzy odegrali główną rolę w środkowoeuropejskich klubach zebranych razem. Forsberg był jak Ljungberg. Granqvist był jak Patrik Andersson. Ma ogólną jedność graczy, pełną siły fizycznej i determinacji.

Szwedzi zwyciężyli w eliminacjach z Holandii i Włoch w Europie. Faza grupowa ważyła Niemcy. Szwedzki zespół może nie osiągnąć poziomu Złotego pokolenia w 1994 roku. Jednak nordycka tradycja futbolu powróciła i pozwól nam kupićKoszulka MŚ 2018 Szwecja, aby wesprzeć ten zespół!