Dwie ciężkie oficjalne ogłoszenia!

Wśród trenerów 20 drużyn Premier League Arsenal i Everton mają szczególną sytuację. Po zwolnieniu Emery i Marco Silvy, znane miejsca zespołu, Ljungberg i Ferguson, zostali tymczasowymi trenerami. Ale zdecydowanie nie jest to strategia długoterminowa. Po tym, jak Arsenal przegrał z Manchesterem City 0-3, Ljungberg publicznie wezwał Strzelców na konferencji po meczu, w tym zakup ArsenaluKoszulki Piłkarskie, mając nadzieję na jak najszybsze powołanie nowego trenera. W pięciu grach prowadzonych przez Ljungberga strzelcy wygrali 1 remis, 2 remisy i 2 straty. Sytuacja Evertona jest nieco lepsza. Ferguson kieruje Evertonem do 3-1 Chelsea, a następnie zremisuje z Manchesterem United 1-1, zdobędzie 4 punkty w 2 meczach i tymczasowo pozbędzie się strefy spadkowej.

Ale Ferguson nigdy wcześniej nie miał osobnego doświadczenia trenerskiego, a kadra kierownicza Everton wciąż ma nadzieję na sfinalizowanie doświadczonego trenera. Według najnowszych wiadomości Everton osiągnął zasadnicze porozumienie z Ancelottim, który właśnie wyjechał z Neapolu, a Arsenal poczynił postępy w negocjacjach z asystentką nauczycielską Manchesteru City Artetą. Chociaż fani, którzy kupiąKoszulka Arsenal, będą zadowoleni, Manchester City jest zły na prywatny kontakt Arsenalu z Artetą. Manchester City chce wydać Artetę, ale prosi Arsenal o wypłacenie siedmiocyfrowej rekompensaty.