Niemcy 2: 1 Szwecja, końcowy wynik to bardzo, bardzo, Niemcy!

W pierwszych 82 minutach meczu Niemiec przeciwko Szwecji, Loew prawdopodobnie czuł, że został przeklęty przez los. Chociaż procent posiadania Niemiec utrzymał się na poziomie 75%, był on pierwszym golem Szwecji w pierwszej połowie. W drugiej połowie Loew dokonał wielu poprawek, duża liczba stron została szybko przeniesiona, strategia zadziałała, strzelił Reus. Jednak w 82 minucie Boateng był faulowany, 10vs11, a fani w niemieckimKoszulki Piłkarskieprawie rozpaczali. Loew zajęła pięć minut, aby podjąć decyzję: Brandt zastąpił Hectora, atakując do końca, ta decyzja to bardzo Niemcy.

Wówczas Gomezowi nie udało się zdobyć gola, a długi strzał Brandta trafił w słup, wszystko zdawało się mówić Niemcom, że to koniec. Mecz trwał 94 minuty. Została tylko 1 minuta w czasie obrażeń. Drużyna niemiecka otrzymała rzut wolny. Kroos spojrzał na Reusa i wycelował lewy palec, Reus lekko uderzył w rzut wolny, Kroos uderzył piłkę pod niewielkim kątem. Wchodzić! Fani niemieckiegoKoszulka MŚ 2018 Niemcykrzyczą, wiwatują i podekscytują krzyki.

Jeśli powiemy, że pierwszym meczem do porażki z Meksykiem nie były Niemcy, to dzisiejsza ostateczna ucieczka, zwycięstwo krzyża i mocne uderzenie, palec i wynik Kroosa są nawet bardzo, bardzo, bardzo, Niemcy!