Messi przegrał z innym pomocnikiem 10th, którzy nie chcą stracić

Argentyna został pobity przez przeciwników w pierwszym meczu przeciwko Islandii. Fani sobie argentyńskieKoszulki Piłkarskiewidać wszędzie na ulicy. Ta gra zakwestionowane najsilniejszego przeciwnika w tej grupie, Chorwacji, stoi Modric, pomocnik z Real Madrid 10. Messi zapoczątkowała najlepszy i być może szansę wykazać się na końcu mundialu, bo czy to jest analiza z drużyny narodowej lub poziomie klubowym, to walka Messi nie chce pozostawać w tyle.

Jednak z wyniku końcowego ustawionym na 0-3, nie mogliśmy sobie wyobrazić, ile ciśnienie Messi wychodził, ale występ Messiego ta noc nie była zadowalająca. Nosił Argentynie nr 10Koszulka MŚ 2018 Argentynai został pokonany przez innego 10, w kategoriach ta gra, Modric jest niewątpliwie lepszym przywódcą. Messi przegrał z innym pomocnikiem nr 10 Modric, Messi nie może mieć możliwość pokonania jego stary rywal Cristiano Ronaldo w Pucharze Świata, Messi był bardzo wyblakłe ten czas.