Cristiano Ronaldo wspiera cały kraj!

W drugiej rundzie grupy B w meczu grupowym w rosyjskim mistrzostwach świata, mecz rozegrany został na Stadionie Łużniki, którym jest Portugalia przeciwko Maroku, a pierwsza połowa rozpoczęła się w niecałe 4 minuty, a białyKoszulki PiłkarskiePortugal rozpoczął swój pierwszy marzenie Bernardo Silva Piłka prawym zakrętem, Moutinho wykonał podanie z prawej stopy, a strzał głową Ronaldo zdobył bramkę w polu karnym, strzelił odpowiednio czwarty gol tego pojedynku, poprzez rzuty karne, dalekiego zasięgu, rzut wolny i trafienie w piłkę, Najpierw zmonopolizuj zdobywcę Pucharu Świata.

Podczas gdy procent zawartości Maroka przewodził Portugalii, ale obie strony nie zdobyły goli do końca meczu, Portugalia wygrała pierwsze zwycięstwo w Pucharze Świata, cztery gole należą do Cristiano Ronaldo, Maroko doznało porażki dwóch meczów, Dodatkowo sędzia zapytał Cristiano Ronaldo o jegoKoszulka MŚ 2018 Portugaliapod koniec gry, co sprawiło, że Maroko był wyjątkowo niezadowolony.