Manchester United przegrywa po pewnym samowystarczalnym działaniu

Domowa gra Manchesteru United przeciwko Crystal Palace, gracze Manchesteru United z Red DevilsKoszulki Piłkarskiestali się największym zdenerwowaniem w tej rundzie. Od czasów Premier League Crystal Palace nigdy nie pokonał Manchester United, 20 meczów, 4 remisów i 16 porażek.

W 32. minucie pierwszej połowy Jordan Ayew włamał się do pola karnego i pchnął lewy róg, aby przełamać prowadzenie. W drugiej połowie nowa pomoc w koszulce Red DevilsKoszulka Manchester UnitedDaniel James wzięła piłkę w 89 minucie i goniła 1-1, ale w czasie zatrzymania Manchester United został kontratakowany przez Crystal Palace. Patrick van Aanholt wyłamał drzwi pod niewielkim kątem, gospodarze Manchesteru United 1: 2 stracili piłkę. Nieszczęście i monotonna gra Manchesteru United, a także brak dowodzenia trenera Ole Gunnara Solskjaera na miejscu, są kluczem do porażki Czerwonych Diabłów.

Warto wspomnieć, że Manchester United także drwił z Chelsea przed oficjalnym meczem: Mam nadzieję, że dziś nadal jest przeciwko Chelsea (pierwsza runda Manchester United 4-0 Chelsea). Mogę tylko powiedzieć, że ten rodzaj operacji jest całkowicie samowystarczalny.