Czy Juventus uzyska dobry wynik z nowego systemu?

Mandzukic, najlepszy partner C Ronaldo w zeszłym sezonie, i Emre Can, strażnik złotego medalu, przeoczyli listę Ligi Mistrzów, co jest zaskakujące. Sarri przyznała już, że ponieważ Liga Mistrzów jest ograniczona, zespół musiał pozwolić niektórym graczom tymczasowo zdjąćKoszulki Piłkarskie. Ale czy naprawdę konieczne jest przesunięcie noża do dwóch? Czy Juventus ma trudniejszą pomocnik niż Emre Can? Podobnie chorwackie centrum Mandzukic ma również wielkie serce, niezależnie od tego, czy jest to Liga Mistrzów, czy Puchar Świata, za każdym razem kluczowe momenty nigdy nie są miękkie (13 finałów Ligi Mistrzów, 17 finałów Ligi Mistrzów, 18 półfinałów Pucharu Świata) tak wysoki i silny Centrum zawsze odgrywa kluczową rolę w zawodach.

Jednak Sarri nalega na swój własny system taktyczny i musi być podejrzany i niekwestionowany. Mandzukic nie jest już młody. Poradzi sobie z 70-minutowym meczem w silnym dialogu, dlatego jego wyniki bramkowe gwałtownie spadły w drugiej połowie sezonu. Po podjęciu decyzji możemy tylko kupićKoszulka Juventus z nadrukiemi oczekiwać, że Juventus będzie musiał stawić czoła zarówno ofensywnemu, jak i defensywnemu celowi, jeśli chodzi o stary skład.