Zespół z największą ilością strzałów w pięciu najlepszych ligach!

W obliczu najniższej pozycji w rankingu, która nie wygrała żadnego meczu w tym sezonie, Watford (drugą drużyną, która nie wygrała jednego meczu, jest Wolverhampton), Arsenal powinien wygrać piękne zwycięstwo. Jednak plan to jedno, ale rzeczywistość jest inna. Arsenal miał kiedyś przewagę 2-0 w pierwszych 30 minutach, ale tak naprawdę cała gra jest bierna. Patrząc wstecz na grę, nawet fani, którzy kupią ArsenalKoszulki Piłkarskie, muszą przyznać, że Arsenal może otrzymać remis, który już jest szczęśliwy.

Najbardziej ekscytująca scena gry została zainscenizowana w czasie zatrzymania, a Doucouré został zastrzelony przez Leno. To jest 31 kopnięcie Watforda w meczu, a końcowy wynik to 2-2. Po tym losowaniu Arsenal został postrzelony 96 razy w tym sezonie, zespół z największą ilością strzałów w pięciu głównych ligach. Arsenal stracił także szansę na wejście do pierwszej trójki w tabeli. Jaka jest przyszła historia? Czas pokaże odpowiedzi fanom, którzy kupiliKoszulka Arsenal.