Kto poprowadzi Juventus do rozpoczęcia nowego sezonu?

Kilka dni temu u trenera Juventusu Sarri zdiagnozowano zapalenie płuc. W rzeczywistości, podczas rozgrzewki Juventus przed sezonem w zeszłym tygodniu, Sarri była nieobecna z powodu choroby, a dyrygentem był pierwszy asystent trenera Martusciello. Jednak to, czy uda mu się na dobry początek w Juventusie w nowym sezonie jako trener główny, będzie również dużym pytaniem, nie wspominając o tym, że trenował drużynę mistrzów na poziomie gwiazdy. Zespół znajduje się w okresie przejściowym od obrony do obrony.

Jak dopasować kombinację ofensywną, wybór równowagi ofensywnej i defensywnej jest trudnym problemem, Martusciello napotkał nawet najbardziej stresujący nowy sezon kariery trenerskiej. Chociaż głównym bohaterem gry są nadal zawodnicy w JuventusieKoszulki Piłkarskie, ale system futbolu Sarri, ofensywne i defensywne rozmieszczenie oparte na taktyce, kolejne dwie gry Serie A, pierwszy gość Juventusu Parma, a następnie powrót do domu przeciwko rywalowi Neapolitan, to test nie jest trudny. W nowym sezonie Juventus był niekorzystny, ale powracający C Ronaldo powiedział, że jest gotowy. Co możemy zrobić, to kupićKoszulka Juventus, aby je wesprzeć. Jak możemy nie mieć zaufania?