Kolejni legendarni giganci trenerscy z gwiazdami!

Po odwołaniu byłego trenera Jardim, francuski klub Monaco szybko ogłosił nowego trenera. Henry, legendarna gwiazda, która zadebiutowała w Monako, wróciła do starego klubu, aby przejąć ciężar. Obie strony podpisały trzyletni kontrakt, który jest pierwszym niezależnym coachingiem Henry'ego.

Henry jest także asystentem trenera belgijskiej drużyny narodowej. W europejskiej lidze europejskiej dziś rano Belgia pokonała Szwajcarię 2: 1 u siebie, a Henry, jako asystent Roberta Martineza, zakończył swoją ostatnią pozycję. W tym mistrzostwach świata Belgia wygrała trzecie miejsce z rekordem 6 zwycięstw i 1 porażką. To najlepsza płyta w historii zespołu European RedKoszulki PiłkarskieDevils World Cup. Henry również złożył należne datki.

W tej chwili największym wyzwaniem dla Henry'ego jest sprowadzenie czerwonegoKoszulka AS Monacoze strefy spadkowej, ale wcześniej Henry musiał stworzyć własny zespół coachingowy. W końcu był tylko asystentem. Kapitan legendy Chelsea, Terry, który właśnie ogłosił swoją emeryturę, został asystentem trenera brytyjskiej drużyny koronnej Vera, asystując nowemu trenerowi Deanowi Smithowi. Może pewnego dnia w przyszłości, Manchester United stanie na fotelu trenera Giggsa, a trener Liverpoolu ma Gerrarda, trener Arsenalu ma Henry'ego, Lamparda i Terry'ego, aż do trenera Chelsea ... Tego obrazu nie można sobie wyobrazić.