Toni Kroos: Musimy zdobyć 6 punktów!

W trzeciej rundzie Ligi Europejskiej Narodowego, mecz holenderskiego zespołu w amsterdamskiej Arenie przeciwko reprezentacji Niemiec był przedmiotem tej rundzie. Po raz ostatni oba zespoły spotkały się w listopadzie 2012 roku, kiedy to holenderski zespół miał również Kuyt sobie nr 9 i nr 10Koszulki PiłkarskieRafael van der Vaart. w ten weekend europejska liga krajowa Holandia zagra się ceremonia pożegnalna dla dwóch weteranów przed meczem z Niemcami.

Nie ma ogromna rozbieżność między Holandii i Niemczech. Podobnie jak Ajax w Lidze Mistrzów, mogą czerpać silną Bayern. Jednak, aby zakwestionować to silny zespół pomarańczowyKoszulka Holandia, niemiecki trener reprezentacji Loew przyznał, że w przypadku pełnym wymiarze rozwiniętego szkody, dwie kolejne gry oddalony pewnością czoła znaczne trudności. jednak nadal oczekuje, że zespół wymyślić pierwszej rundzie przeciwko drużynie francuskiej.

Lipsk napastnik Werner reprezentował głos zespołu podczas rozmowy przez media „. W dwóch meczach z Francją i Peru, my rzeczywiście utworzonych tyle możliwości. Nasza wydajność jest również dość spokojny na boisku. To jest zawsze ekscytujące, aby grać z przeciwnikami takich jak wybrany Holandia. wszyscy czekamy na zwycięstwo. "