Być może Premier League to prawdziwy dom Di Marii

Media ujawniły, że Di Maria prawdopodobnie powróci do Premier League w następnym sezonie. Argentyńska gwiazda Di Maria, która grała w Realu Madryt i czerwonyKoszulki Piłkarskiez Manchester United, obecnie gra dla francuskich gigantów Paris Saint-Germain. Jego kontrakt z zespołem wygasa następnego lata. Powrót w negocjacjach dotyczących przedłużenia umowy z Paryżem jest ważnym powodem, dla którego Di Maria chce się przenieść.

Di Maria wygrał w La Liga asystę króla, pomoc króla Ligi Mistrzów, finał Ligi Mistrzów MVP, francuskich asystentów i innych nagród, jest stroną umiejętności nie jest lepsza niż Özil. Na skumulowanej liście transferowej gracza, Di Maria zajęła czwarte miejsce na świecie z 179 milionami euro. Po drugie tylko jego koledzy z drużyny, Neymar i Mbappé w Paryżu, oraz były partner drużyny Realu Madryt, Cristiano Ronaldo.

W 2014 roku Di Maria grał dla Manchesteru United w legendzie nr 7Koszulka Manchester Unitedof the Red Devils. Dołączyła do Grand Paris latem 2015 roku i gra do tej pory. W Pucharze Świata w Rosji Di Maria zmierzyła się z falą mistrza świata, którą zdobył ostatni mistrz Francji. W tym samym czasie, w 12 meczach wielkiego Paryża w tym sezonie, Di Maria oddała również 6 piłek i 3 asysty. Może w przyszłym roku będziemy w stanie ponownie docenić wybitne umiejętności anioła w Premier League.