Kane kopie ostatnią bramkę z sondą w czasie krzywdzenia

Piąty dzień rozgrywek Pucharu Świata w Rosji zakończył się finałowym pojedynkiem dnia, z czerwonąKoszulki PiłkarskieAnglia przeciwko Tunezji w Afryce Północnej. To jest piąta kwalifikacja Tunezji do finałów Mistrzostw Świata. Pokonali jednak Meksyk od czasu pierwszego występu w 1978 roku. Po wygraniu pierwszego zwycięstwa w drużynie afrykańskiej w Pucharze Świata nie udało im się wygrać Pucharu Świata. Rekord to 4 remisy i 7 strat.

W 11. minucie pierwszej połowy, Ashley Young wykonał rzut rożny z lewej strony na pole karne. Nagłówek po strzale z bramki został uratowany przez bramkarza Tunezji Hassena, a kapitan Anglii Kane wykonał wyraźny strzał przed bramką. To pierwsza bramka Kane'a zdobyta w imieniu Anglii w międzynarodowym konkursie. W 35. minucie obrońca Tunezji wykonał podanie z prawej strony na polu ataku, Kyle Walker łokieć Ben Youssef w strefie karnej, a sędzia Roldán zdecydowanym trafieniem ukarał Sassi karą.

W czasie kontuzji Anglia wykonał właściwy rzut rożny, Maguire ruszył do rzutu karnego, Kane, który miał na sobie 9Koszulka MŚ 2018 Angliakiwnął głową i strzelił dwa gole. Pod koniec meczu Tunezja przegrała 1-2 z Anglią. Wszystkie cztery afrykańskie drużyny, które grały w Pucharze Świata przegrały mecz. Egipt przegrał z Urugwajem 0-1, Maroko 0-1 Iranem i Nigerią 0-2 z Chorwacją.