Sprzedane przez 300 000 euro, Liverpool chce odkupić 50 milionów

Ostatnio lider Premier League, Liverpool, rozważa odkupienie Suso. Suso miał nieudane doświadczenie w Liverpoolu, ale Liverpool jest teraz gotów zapłacić wysoką cenę 50 milionów eurosto w klubie LiverpoolKoszulki Piłkarskie, co wystarczy, by okazać szczerość.

Nowy sezon Suso rozegrał już 15 meczów Serie A dla AC Milan, wszystkie rozpoczynają, strzelają 4 gole, asystują 8 razy i wysyłają 34 kluczowe podania, asysty i kluczowe podania są najwyższe w drużynie. Rozglądając się po pięciu głównych ligach w Europie, Suso i Hazard, Messi wszyscy mają 8 asyst, przywiązanych do króla asystentów europejskich.

Z powodu oporu fizycznego rozwój Suso w Liverpoolu nie przebiegał gładko. W styczniu 2015 r. AC Milan otrzymał Suso prawie swobodnie. Odbudowany AC Milan postrzega Suso jako nie na sprzedaż, więc Liverpool ma teraz cenę 50 milionów euro, co może nie być w stanie wywrzeć wrażenia na Mediolanie. Jednak Suso wciąż jest pełen uczuć dla Liverpoolu. W wywiadzie udzielonym w maju tego roku Suso bez ogródek nie wykluczał pewnego dnia powrotu na Anfield. To może być okazja dla Liverpoolu, aby Suso nosićKoszulka Liverpool.