Są najsilniejsze nowo promowane w tym sezonie

Po pokonaniu Chelsea 2-1 w zeszłym tygodniu, żółtyKoszulki PiłkarskieWolverhampton Wanderers F.C. zagrali wczoraj w St James 'Park. Trener Newcastle, Benitez, nazwał nowo promowanego mordercę. W karierze trenera Premier League nigdy nie przegrał nowo promowanej drużyny. Zespół został również zwieńczony nowym rabunkiem w Premier League i ubogim zespołem, stając się najbardziej oczekiwanym chłopcem St. James.

Jednak brytyjscy mistrzowie pozostali silni w zeszłym sezonie. Oparli się na ostatecznej wiedzy Doherty'ego, pokonując Newcastle 2-1, z powodzeniem pokonali 3 punkty, kończąc bez porażki Beniteza.

Po meczu gwiazda Premier League Phil Neville chwalił Wilki jako najlepiej promowaną drużynę w historii Premier League. Nie ma wątpliwości, że Wilki są najlepszymi z trzech nowo promowanych drużyn w tym sezonie. Teraz w drużynie wilków jest dużo silnych demonów. Na przykład, Rúben Neves noszący numer 8Koszulka Chelsea, chińskie konsorcjum za Wolverhampton Wanderers F.C. oczywiście nie chce, aby drużyna została zwieńczona krótkim tytułem. Muszą zapewnić, że Rúben Neves, Diogo Jota i inne demony pozostaną w zespole i zwiększą ich poparcie.