Przekroczyć Niemcy! Neymar strzelił 227 bramkę dla brazylijskiej drużyny!

Mecz Brazylijczyka z Meksykiem, koniec meczu odzwierciedla słowo, spokojnie, to najstraszniejszy Brazylię, to fani Brazylii, którzy nie mogą się doczekać spotkania zKoszulki Piłkarskie. Mbappé i Cavani, którzy przybyli z paryskiego Saint-Germain, strzelili dwa gole i wysłali Messiego i Cristiano Ronaldo z powrotem do domu, tym razem Neymar z Saint-Germain strzelił gola. Jak dotąd, 16 goli w nokaucie, Paris Saint-Germain stanowiło połowę, iw przeciwieństwie do Realu Madryt, tak naprawdę powinno być, że Liga Mistrzów przegrała wcześnie, kondycja fizyczna jest szczególnie dobra.

W tym mistrzostwach świata Brazylia zdobyła tylko jeden gol, prawie trzy mecze, trzy 2: 0, bardzo stabilne. W całym meczu z Meksykiem Brazylia nigdy nie została w pełni wyrzucona, a ich obronę trudno pokonać, a ich ofensywę trudno jest zabić. Można powiedzieć, że jest to najbardziej niezawodny sposób na wygraną w nokaut, chociaż gra nie jest przyjemna z powodu efektu oglądania, ale wyniki gry nigdy nie zawiodą fanów, którzy kupią brazylijskieKoszulka MŚ 2018 Brazylia.