Prawdziwy szczęśliwy mecz piłki nożnej

To jest prawdziwy szczęśliwy mecz piłki nożnej. Scena Bergi ciągnąca spodnie Djourou może być najbardziej zabawnym momentem dla fanów na tym Pucharze Świata. Szósta szwajcarska drużyna z całego świata kontynuowała nieszczęścia, które nie mogły awansować do pierwszej ósemki, ale z tego ujęcia widać, że jakośćKoszulki Piłkarskiejest oczywiście znacznie lepsza niż dwa lata temu.

Szwecja jest silna fizycznie i broni tylko przed kontratakami. Szwajcaria jest trochę lepsza, ale nie jest tak dobra. Myślę, że Szwecja była także zespołem z wieloma liniami ataku, takimi jak Ibrahimović, Larsson i Ljungberg. Obrona zależy od całości, a ofensywa musi zależeć od supergwiazdy. Po raz trzeci w tym Pucharze Świata zero przeciwników, obrona jest stabilna. Jest to zwycięstwo całego zespołu cywilnego. W tym czasie Ibrahimović w domu, obserwując piłkę, był niezręczny.

Jednak, jak szwedzcy fani, którzy kupiliKoszulka MŚ 2018 Szwecjabyli bardzo szczęśliwi. W tym przypadku Puchar Świata jest całkowicie optymistyczny. Aż do chwili obecnej wyrzucił Holandię w eliminacjach, wyeliminował Włochy w play-offach, mecz grupowy wyrwał Niemcy, a teraz pokonał Szwajcarię, która zajęła szóste miejsce na świecie. Kwalifikacje zespołu zakończyły się pomyślnie, ale weszli do ćwierćfinału. Czy jest coś szczęśliwszego w ćwierćfinale przeciwko Anglii, pomysłodawcy szczęśliwego futbolu. Nie ma znaczenia, czy wygrasz, czy przegrasz.