Pokonaj dwóch mistrzów mistrzostw świata!

Po tym, jak kontynuacja nie zakwalifikowała się do Pucharu Europy w 2016 r. I Pucharu Świata w 2018 r., Pomarańczowy legionKoszulki Piłkarskie, Holandia, od samego początku poczynił silny wysiłek. W pierwszej fazie grupowej Ligi Mistrzów UEFA na poziomie A, Holandia przegrała 2: 0 z Francją, dała nowemu mistrzowi Pucharu Świata porażkę po raz pierwszy od 17 miesięcy, a także pozwoliła drużynie niemieckiej mistrza Pucharu Świata w 2014 roku spaść z A poziom do poziomu B z góry.

W ciągu zaledwie jednego roku holenderski zespół zmienił się dramatycznie. Ronald Koeman objął urząd, jest to pierwszy krok w odbudowie holenderskiego futbolu. Koeman jest dobry w coachingu młodych graczy, co jest bardzo odpowiednie dla Holandii. Koeman zbudował drużynę z obrońcą Liverpoolu van Dijkiem i byłym skrzydłowym Manchesterem United Depay, rekrutując wielu młodych graczy. Ten holenderski zespół pokazuje skuteczność walki.

W obliczu Francji Holandia nie pokonała swoich przeciwników przez 10 lat, ale rekord rozczarowania ma zostać zerwany. W obliczu francuskiej ekipy bez Pogby, pomarańczowa armiaKoszulka Holandiaod samego początku przejęła inicjatywę. Ostatnim razem, gdy Francja przegrała mecz z Holandią, w czerwcu 2017 roku, Holandia zakończyła 17-miesięczny oficjalny mecz bez porażki z mistrzem świata w 2018 roku we Francji.