Kiedy Gnabry grał przeciwko Bayernowi w zeszłym sezonie, pokazał także jako zabójca

Decyzja Unii Europejskiej o obniżeniu ratingu jest także pewnego rodzaju "wyzwoleniem" pod pewnymi względami. Po kilku dniach spędzonych z holenderską drużyną, niemiecki zespół może się uspokoić i puścić. W rzeczywistości, znaczna korekta Loew do ofensywnego zakończenia drużyny narodowej zaczęła się już pojawiać po pierwszej rundzie pomarańczowej LigiKoszulki Piłkarskie. Ta "rewolucja frontowa" miała ogromny wpływ na zawartość niemieckich rydwanów. Wpływ ten rozprzestrzenił się nawet w Monachium. Ponieważ jednym z największych beneficjentów tej zmiany jest Gnabry.

Na poziomie klubowym, jak Bayern, który ma wiele światowych klubów na polu ataku, Gnabry, który po prostu założył BayernKoszulka Bayern Monachium, może mieć szansę pojawić się w każdym meczu Bundesligi. Jest oczywiste, że jest w sercu trenera Kovaca. Ciężar. W ostatniej rundzie derby niemieckiej Gnabry nadal przyczyniał się do doskonałego wykonania, pomagając Lewandowskiemu otworzyć rekord w dokładnym przejściu po prawej stronie pola ataku. Niestety, dwa czołowe Bayern ostatecznie zostały odwrócone przez Dortmund 3-2. Teraz Robben, James Rodríguez i Coman są nękani przez obrażenia. Bez żadnej niespodzianki, energiczny Gnabry będzie stawiał bardziej ofensywne zadania w przyszłych grach.