Kovac w końcu się uśmiechnął

Każdej nocy wszystko jest w porządku! W domu 5-1 zrzuciło Benfikę w domu, więc Bayern, który pokonał tylko przeciwników w ostatnich czterech meczach, pozbył się ostatniego kryzysu. Na miejscu tylko członkowie drużyny uśmiechnęli się serdecznie i powtórzyli melodyjne piosenki fanów na korcie. Bo znajomy Bayern powrócił!

CzerwonyKoszulki PiłkarskieBayern pokazał pełny głód w tej grze i odniósł przekonujące zwycięstwo. I to nie ktoś inny kieruje zespołem. To "Peter Pan" Robben wkracza do 35-latka! Rodzinny obszar aktywności, znane przyspieszenie początkowe, znajomy kierunek zmiany kierunku, znajomy prom w tłumie ... dwa nacięcia, dwa gole, w tę noc w Lidze Mistrzów Robben wydaje się przywoływać własne W imieniu Southern Stars, Manchester United, byłego bohaterskiego Dortmunda, ponad 70 000 ludzi ubranych na czerwonoKoszulka Bayern Monachiumzostało całkowicie podpalonych przez ten znany i dziwny moment. Dzięki dwóm golom w ciągu 30 minut zespół był "uspokajający" wcześnie, a Holendrzy zdobyli 31 bramek w Lidze Mistrzów, wyprzedzając Kakę, Neymara, Rooneya i Eto'o.

Bayern wciąż nie jest zrelaksowany. Przeciwnicy w ostatnich kilku rundach ligi strzelili Bayern, niezależnie od tego, czy drużyna naprawdę pozbyła się spowolnienia, aby udowodnić to zwycięstwem następnych po sobie.