Niepowstrzymany Frankfurt Trident!

W grupie meczu Ligi dzisiaj, Frankfurt, na sobie czarneKoszulki Piłkarskie, ogarnęła Marseille 4-0, a Jović strzelił dwa razy w grze. Teraz Frankfurt zdobył 5 gier i zamknął pierwszy zespół w pierwszej rundzie. Ponadto, mają one Stworzył nową płytę, Frankfurt jest pierwszą drużyną Bundesligi, która strzeliła 15 goli po pięciu rundach Pucharu UEFA.

5 zwycięstw i zdobył 15 bramek, średnio 3 bramki na mecz, to ta moc walki straszne? Nie zapomnij, oni też mają Marsylia (obecnie piąte miejsce w Ligue 1) i Lazio (obecnie Serie A czwarty). Oczywiście, jest to w dużej mierze Ze względu na trójząb w ataku drużyny.

Nie tylko w Bundeslidze, ale także na arenie europejskiej, trójząb jest niezwyciężony, obecnie zdobywa 30 bramek w Bundeslidze i Lidze Europy, średnio 1,76 goli na mecz, przy tak straszliwym ataku, tylko trio Paryża, Germain, Mbappé + Cavani + Neymar noszącyKoszulka Paris Saint-Germainmogą z nim konkurować.