Walczący duch Cristiano Ronaldo jest niepokonany i prowadzi na liście obecności

Do tej pory Juventus grał 16 rund w Serie A, a zespół osiągnął najlepszy rekord 15 zwycięstw i 1 remis w tym samym okresie. Po dołączeniu do zjazduKoszulki PiłkarskieJuventus Cristiano Ronaldo wystartował w pierwszych 16 rundach meczu Serie A, z których 15 grało przez 90 minut i zostało zastąpione w 80. minucie meczu z Florencją. W pierwszych 16 rundach Serie A Cristiano Ronaldo zagrał 1430 minut, a także był najdłuższym graczem w Juventusie.

Z bardzo wysoką frekwencją i wysoką wydajnością, Cristiano Ronaldo szybko stał się taktycznym rdzeniem w zebranym JuventusieKoszulka Juventus. Wykorzystał także 16 rund po 11 bramek, 5 asyst i 1 gol na mecz, aby oddać drużynę. W Juventusie wciąż są 3 mecze w 2018 roku. Cristiano Ronaldo zdobył 46 bramek. Jeśli chce zachować swój rekord 50+ na rok, C Ronaldo musi ciężko pracować w następnych kilku grach. Jednak w filozofii piłki nożnej prezydenta, zespół jest zawsze najwyższy, więc ta płyta niekoniecznie musi być osiągnięta dla Cristiano Ronaldo.