Po tym jak Manchester City podpisał słynną gwiazdę Premier League!

Manchester City podpisał 16-letni nastolatek Derby County Liam Delap, który już zrobił zdjęcia z Manchester CityKoszulki Piłkarskiena swoich osobistych mediach społecznościowych. Liam Delap został wybrany do drużyny Anglii U16 i strzelił 4 gole w elicie piłkarskiej w tym roku, aby wygrać Złoty But.

Warto wspomnieć, że ojciec Liama ​​Delapa jest znanym ekspertem od rzucania ręką w Premier League, Rory Delap.

Wierzę, że wielu fanów Premier League jest pod jego wrażeniem. Rory Delap, znany jako „Grande Sailor”, nazywany jest alternatywnym zabójcą Premier League. Rzucana przez niego piłka do rzucania z bardzo dalekiego zasięgu może niemal zagrać w rzut wolny i rzut rożny. Podczas pobytu w Stoke City, Delap wielokrotnie używał tej ręki, aby pomóc swoim kolegom z drużyny zdobyć bramki, proste i brutalne. Mówi się, że strona irlandzka planowała pozwolić Delapowi wziąć udział w konkursie oszczepu Igrzysk Olimpijskich w Londynie w 2012 r., Co wystarczy, aby udowodnić, że siła jego ramienia jest bardzo porównywalna. Z niecierpliwością czekamy na Liam Delap, nastolatka z hrabstwa Derby, który założy Manchester CityKoszulka Manchester City, aby wydać wspaniałego na boisku.