Manchester United stracił nie tylko gwiazdę

Po raz kolejny Old Trafford zapoczątkował miłość na zawsze - Cristiano Ronaldo. Od 2013 roku powrócił na Old Trafford w Realu Madryt, mając na sobie numer 7Koszulki PiłkarskieCristiano Ronaldo, który zagrał ponownie przeciwko Manchesterowi United jako przeciwnik, ale cieszył się większym uznaniem niż gracze Red Devils.

Ostatniej nocy Manchester United i Juventus spotkały się w trzeciej rundzie fazy grupowej. To niesamowite, że kiedy obie drużyny się spotkają, musi być zespół, który może dotrzeć do finału. Zaledwie trzy minuty po meczu Juventus dostał rzut wolny, a fan rzucił się na stadion i próbował przytulić Cristiano Ronaldo. Najpierw został przechwycony przez ochronę na miejscu. Cristiano Ronaldo podjął inicjatywę, aby przyjść na front ochroniarza i czerwoną koszulkę w czerwonej koszulce. Uścisk dłoni. Kiedy fani Manchesteru United obserwowali, jak 33-letni Ronaldo wciąż umiera, serce miało złamane serce. Był właścicielem tego stadionu. Po stracie Cristiano Ronaldo, czy to Fergie, Moyes, Van Gaal, czy Mourinho szukali nowego spadkobiercy nr 7Koszulka Manchester United, ale to się nie udało. W ciągu 9 lat koszulka nr 7 Manchesteru United wciąż nie mogła znaleźć prawdziwego właściciela, co jest również ważnym powodem, dla którego Czerwone Diabły nie mogą już wspinać się na Ligę Mistrzów. 33-letni Cristiano Ronaldo wciąż jest wyzwaniem i bije rekordy.