Dortmund jest wciąż niepokonany!

Jako trener z bogatym doświadczeniem trenerskim Bundesligi, szwajcarski trener Favre wie, jakiego rodzaju piłka nożna powinien rozgrywać Dortmund, i jakiego rodzaju piłka nożna chcą zobaczyć żółci i czarni faniKoszulki Piłkarskie. Dzięki stopniowemu zrozumieniu graczy i subtelnemu dostosowaniu się do rozgrywki drużyny, Dortmund jest wciąż niepokonany w lidze, a połowa z 14 meczów zdobyła co najmniej trzy bramki. Zespół triumfował do końca, na liście strzelców ligi i asystuje mu lista Sancho, Paco, nazwisko Royce'a jest zawsze jednym z najlepszych.

Mimo, że Bayern dogonił VfL Borussia Mönchengladbach, ale Dortmund zablokował mistrza w przerwie, Royce, Paco złamał drzwi, Sancho wysłał asysty, tego rodzaju występu szacuje się, że żółte i czarne fanówKoszulka Borussia Dortmundwidziałem wiele razy w tym sezonie Jest to całkowicie "regularna operacja". Trzeba powiedzieć, że jest coś innego, to znaczy Paco strzelił pierwszego gola. Oczekiwano, że zawody w historii Dortmundu w półfinale zostaną wyprzedane o dwie rundy, i nie było niespodzianki. Ale za tak wybitne osiągnięcia wciąż gratulujemy Dortmundowi.