Trener tymczasowy Manchester United trenował do końca sezonu

Dziś Manchester United oficjalnie ogłosił, że trener Mourinho opuścił zespół. Po dwóch i pół sezonach coachingu czerwonychKoszulki Piłkarskie, Portugalczycy nadal mieli zajęcia z wyprzedzeniem z powodu serii kontrowersji. Asystent Manchesteru United, Michael Carrick, zostanie tymczasowym trenerem i trenerem drużyny do końca sezonu.

Mourinho trenował Manchester United w 144 meczach, z rekordem 84 wygranych, 31 remisów i 29 porażek, wygrywając Puchar Ligi, mistrz Europy Ligi i obrońca tarczy społeczności. Po 17. rundzie Premier League, Manchester United spadł o 19 punktów za 18 punktów, 18 punktów za drugim Manchesterem City, za czwartą Chelsea 11 punktów, perspektywa czwartej nie jest optymistyczna.

Zidane, Allegri, Conte i inni prawdopodobnie zostaną przyszłymi trenerami Manchesteru United. Mourinho poprowadził zespół z kiepskim wynikiem. Nie ma nic do powiedzenia na zajęciach. Mam nadzieję, że nowy trener będzie miał nowy styl gry, aby obecni gracze mogli odzyskać pewność siebie i dać fanomKoszulka Manchester Unitedtrochę nadziei.