Chociaż godne ubolewania, ale chorwacki zespół jest godny podziwu!

Mimo że Chorwacja przegrała, chorwaccy gracze otrzymali honor, na który zasłużyli. Niemożliwe jest zrobienie wszystkiego w życiu, a cudem jest być w stanie utrzymać się w trzech finałach w godzinach nadliczbowych. Jako fan zakupów chorwackichKoszulki Piłkarskie, co jeszcze jest niezadowolone?

Dopóki jest to profesjonalny zespół, każdy, kto gra, może mieć podobne wyniki. Jak powinien grać przeciwnik znajdujący się w niekorzystnej sytuacji? Dzisiaj francuski zespół dał wszystkim lekcję. Chorwacja nie zna taktyki francuskiej drużyny, ale w pierwszej połowie odsetek posiadania wynosi ponad 60%, strzelając 7: 1. Francuska drużyna, która nalegała na realizację strategii obrony kontratakowej, była dominująca, a druga nie była w stanie kontratakować.

Chociaż drugie miejsce jest największym przegranym, nie myśl, że Chorwacja coś straciła. Zespół ten po raz pierwszy wszedł do finału, po raz pierwszy, aby zdobyć drugie miejsce na świecie, aby stworzyć najlepsze wyniki w swojej krótkiej historii, to jest żniwo. Po prostu pamiętając, że wynik był 1: 1, fani w czerwono-białej kratęKoszulka MŚ 2018 Chorwacjawyjął całą swoją energię i ryknął. Ponieważ fani wiedzą, że to ostatnia szansa na świętowanie tego Pucharu Świata. To także sposób na świętowanie życia.